Workhop zijde keuze uit vier stukkenVrijdagochtend 14 Febr
OverzichtGebonden krans op frame.
Op een frame van 30 cm binden we met div soorten materialen een mooie fijne krans. Naderhand plakken we er nog wat gedroogde vruchten in. De krans kan gemaakt worden met roze, witte of zalm kleurige bloemen. Gelieve bij aanmelding dit door te geven.
Wil je zelf nog even een draadtang mee nemen?
De kosten bedragen € 51,-
Rond tafelstuk
We beplakken een ronde schaal met schors. Daarna gaan we het mooi vol steken met div soorten groen en bloemen. Het stuk heeft een doorsnede van ca 32 cm. Het stuk kan gemaakt worden in het roze of creme kleur.
Wil je zelf een draadtang mee nemen?
De kosten bedragen € 57.50
Staande krans
Een krans van 30 cm bekleden we met groen , takken , bloemen en div gedroogde vruchten.
De krans prikken we op een standaard. De krans heeft een totale hoogte van ca 58 cm. Heb je hem liever iets lager geef dit even aan dan passen we het frame aan.
Het voorbeeld is gemaakt met een crème kleurige bloem. Maar kan ook gemaakt worden in de kleur roze of zalm gelieve dit bij aanmelding even door te geven.
De workshop kost incl standaard € 52,95 Zonder standaard € 48,95
Liggende krans
We stapelen twee kransen op elkaar. De onderste krans heeft een doorsnede van 30 cm. De bovenste 25 cm. We omwikkelen de kransen met Jute waarna we hem gaan aankleden met groen, takken, bloemen en gedroogde vruchten. De krans kan gemaakt worden in de kleur zalm, creme of roze
De workshop kost € 52,50. Optioneel zwart dienblad wat onder de krans ligt € 3,50.
De workshops worden gegeven op woensdagavond 12 en donderdag 13 Februari
We beginnen om half 8. De workshop duurt ca 2 uur
Liever een andere datum op een avond of liever een ochtend/middag? Ik hoor het graag!